BADGWORTH ARENA Badgworth, Somerset, 21 April

Charles Owen British Novice. 1, Red Light (L Pinney); 2, Push and Shove (J Gunn); 3, Rose Blossom (J Humphry). Equimax Discovery. =1, Rosy Rumour (S Childs); Rose Blossom (J Humphry); Xantara (S Bowen). 1.05m. =1, Rocky V (T Trendell); Mister Quigley (H Garnish; Rapps Diamond Jack (K Johnson). Great Leighs Newcomers / 1.10m. =1, Amoray (B Ford); Marble Quest (H Ladd); 3, Rocky V (T Trendell). 1.15m.1, Fiddlers Grey (P Baber). Scoe Blue Riband / Horse and Hound / 1.20m. 1, The Greyhorse (P Baber).

SUMMERHOUSE EDUCATION & EQUITATION CENTRE HARDWICKE, GLOUCESTERSHIRE, GL2 2RG 22 April

BEIB Junior British Novice – First Round 1, Tweedle Dumb (K Hill); 2, Able Albert (C Meachin); 3, Irish Princess of Tides (M Costello). Blue Chip Junior Newcomers – First Round 1, Clearwater Beaver (T Restorick); 2, Silver Sands (C Meachin); 3, True Stopper (S A Holroyd). BSJA Junior Members Cup – First Round 1, Mohurry Jack (R Anstee). Junior Open Sweepstakes 1, Mohurry Jack (R Anstee). Charles Owen British Novice – First Round 1, Waltzing Matilda (A Backhouse); 2, Summerhouse Sunshine (S Gallop). Equimet Discovery Championship – First Round 1, Silvermoonin (C L Bond); 2, Waltzing Matilda (A Backhouse). NDS Equine 1.10 m Members – First Round 1, Maerdy Swappit (K Davey); 2, Summerhouse Cruiseman (H Gallop).

NORTONHEATH EC Blackmore, Essex, 22 April

Charles Owen British Novice 1, Amorous (A Lewis); 2, Worthy D’Ive; 3, Etoile 42 (J Reid). Equimax Discovery 1, Sam Finnegan (J Horton); 2, Qluedo (T Davies); 3, Another Jackson (W Taylor). 1.05m 1, Positively (D Mattock); 2, Gymcrack Fortune (T Davies); 3, Castlebin Boy. Great Leighs Newcomers 1, Jen-R-Us (T Davies); 2, Riley (S Lane); 3, Mollee (B Martin). 1.15m A4 1 & 2, Qutie & Russi Van De Zuuthoeve (T Davies); 3, Dextrous (J Kochman). Horse & Hound Foxhunter 1, Atlanta Z (H Bohringer). 1.25m 1 & 2, Quartz & Qutie (T Davies); 3, Brookend Raphaella (J Biddle).

GOLDEN CROSS EC, E.Sx, 23 April

Charles Owen British Novice 1, Pauldarys Two Tone Tiger (C Collison); 2, Just a Beau (K Sewell); 3, Mangaro Jollies (J Rowe). Discovery 1, Ucky boy De La Barre (E Linaker); 2 , Oharmeta (R Keevil); 3, Willy Goslar (J Piper). 1.05m Open1, Concordidor (K Willlard); 2, Walton Bombadier (L Long); 3, Ottaff (A Winter). Newcomers 1, Seafin Rose (J Hughes); 2, Jesabel de la Londs (J Smart); 3, Burragama Fox (V Pengelley). 1.10m Open 1, Milton Phoenix (N Bedford); 2, No Problem (E Reed); 3, Quarryhack Silver (K Sewell). EQuest Midway Open 1, Walton Bombadier; 2, Chasetta (H Coulstock); 3, No Problem (L Long).

PATCHETTS EC Aldenham, Herts, 23 April

Horse & Hound Foxhunter 1, Beachline (L Huzzey); 2, Grachus (S Perfetti); 3, Storming Ahead (R Snaddon). Nat 1.25m open 1, Spotless (P Spivey); 2, Rinaldo II (A Lewis); 3, Lydmar (M Dorgan). 1.35m open 1, Singita (P Spivey); 2, Concordville (A Lewis); 3, Chief Trooper (S Reeve-Young). Charles Owen British Novice (Regal (E-J Slater); 2, Item De Bonfort (S Aston); 3, Draza (H O’Rouke). Equimax Discovery 1, Hamiton’s Star (E McClelland); 2, Regal; 3, Adare Gamble (J Whinnett). 1m open 1, Little Miss Carnival (J Whinnett); 2, Lemar (S Reeve-Young); 3, Lonora (J Whinnett). Great Leighs Newcomers 1, Remillion (L Huzzey); 2, Elle II (M Dorgan); 3, Chilterns Gemstone (J Dawson).

VICARAGE FARM Sunbury-on-Thames, Surrey, 25-27 April

grade C 1 & 2, Downtown Jazz & Phoenix Joy (J Clee); 3, Red Dawn (D McPherson). 1.25m 1 & 3, Tomboy & Miss Fifi (K Brown); 2, Decoded (M Watson). 1.35m 1, Rabanna (R Willis); 2, Singhita (P Spivey); 3, Ballinar (J Pay). 95cm 1, Little Miss Carnival (J Whinnett); 2, Digi Man (B Dunning); 3, Nonika (D McPherson). 1.05m 1, Limes Play It Again (H Broad); 2, Cruagh’s Choreographer (K Wratten); 3, William Gatton (C Leggat). 1.15m 1, Spotless (P Spivey); 2, Katy’s Clover (S Pharo); 3, Baron’s Graphite (B Dunning). 26 Apr: 1.25m 1, Gold Horizon (A Lewis); 2, Decoded; 3, Montreal VL (N Channing-Williams). Young Show Jumper Award 1, Crown Rhodonite (E Shaw); 2, Roxsy (L Fitch); 3, Crossways Leonard (P Sims). 1.35m 1, Quartz (T Davies); 2, True Grit II (G Paternoster); 3, Chanel (D McPherson). Horse & Hound Foxhunter 1, Caretino Glory (J Clee); 2, Brickfield Boy (M Watson); 3, Magic De Favi (D McPherson). Charles Owen British Novice 1, Dutch Treat (J Clee); 2, Sealiet (J Davies); 3, Qluedo (T Davies). 1m 1 & 3, Little Miss Carnival & Lonora (J Whinnett); 2, Concordedor (K Willard). 1.05m 1, RidgesideDancer (E J Slater); 2, Majic Blue (S Pharo); 3, Temple Springer (K Watts). Great Leighs Newcomers 1, Little Miss (M Watson); 2, Swanky Lady (M Lilley); 3, Knocknacarry (J Clark). 27 Apr: Horse & Hound Foxhunter 1, Solace III (G Williams); 2, Octopus (J Phillips); 3, Hamilton Magic (C Ellis). 1.25m 1, 2 & 3, Insider, Be Precise & Loro Piana Hamlet (G Williams). 1.35m 1, Skip Two Ramiro (J Clee); 2, Katlain (P Crago); 3, Tinello Celine (D McPherson). Great LeighsNewcomer 1, Quite Frankly Fidget (J Clark); 2, Little Miss (M Watson); 3, Volare (M Shirley). Charles Owen British Novice 1, Triple B (N Diplock); 2, Qluedo; 3, Red River Gold (H Webb). 1m 1, Crest Of A Wave (E Rhodes); 2, Colemore Petrina (A Nock); 3, Claydons Annie (N Pinchen). 1.05m 1, Majic Blue; 2, Blackstuff Clover Story (G Williams); 3, Animation III (E Rhodes).

Dabbs Senior Show 26 April

British Novice 1, MeadowheadBlue (H Laughlan); 2, Comberstone Grenada (C Cousar); 2, Bob Along (G Hendry). Discovery 1, Burngrove Silver Shadow (C Webster); 2, Phenomenon (N Brown); 3, Ogo Pogo (G Matthews). Newcomers/1.10m Open 1, Miniatyre Free Flow; 2, Milnholm CrŠme de la CrŠme (R Fairgrieve); 3, Milnholm Perfect Gentleman (R Fairgrieve). Foxhunter/1.20m Open 1, Simbhsuil (Mrs Black); 2, Austin Q (J Grieve). B&C Championship Qualifier 1, Just a Tick (S Lennox); 2, Austin Q (J Grieve). 1.30m Qualifier 1, Harlequin Sunset (A Craig); 2, Sanbucca Baby (A Craig); 3, Sinbhsuil (J Black).

DUCKHURST FARM Staplehurst, Kent, 26 April

sml pony 1, Kosmic Moon (C Bailey); 2, Little Meg (Y Dimick);3, Kachanski (M Freeman). BEIB Jnr British Novice 1, Muskoka Rose (T Wratten); 2, Squeezy (A Adams); 3, Miss Pepperpot (E Bushe). jnr sml open 1, Magical Miss (T Wratten); 2, Starlan Pride (T Wratten); 3, Casthill Firousi (S Mead). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Princess Kya (A Adams); 2, Gables High Flying Fileo (C McKee); 3, Fair Exchange (R Furnival). jnr midway 1, Bagheera Flashman (T Wratten); 2, Vuitton (S Parsons). Squib & Davies Jnr Foxhunter/jnr open 1,Mountain Wizard (S Parsons); 2, Knockbeg Westbury (L Pheasant).

FINCHINGFIELD, Essex, 26-27 April

Golden Bear Tiny Tots 1, Banana Dacquiri (J Emblem); 2, Will Take A Chance (C Bastone); 3, Little Pongo (S Malins). Smiths of Whiteinch Scope Primary 1, Dawn Flame (Z Adams); 2, Banana Dacquiri; 3, Little Davy (H Arnold). national 128cm 1, Hollyoaks (D Willett); 2, Tullibards Bomber (J Emblem); 3, Ariel (H Rawson-Smith). national 138cm 1, Ballyclough Brisco (D Willett); 2, Wickenstone Fantasy (L Berryman); 3, Little Davy. Scope Jnr Novice 1, Will Take A Chance; 2, Mister Dynamite (S Simon); 3, Woodside Simply Red (C Dodd). jnr 1m/Scope Jnr Progressive 1, Okehurst Shooting Star (E Davies); 2, Foxlynch Bay Rum (J Cocksedge); 3, Clone Mist (J Emblem). 1.10m jnr/Scope Jnr Adventurer 1, Royal Flash (D Willett); 2 & 3, Miss Honeypot & Eurostar (N Milczarek). Scope Jnr 1.15m 1 & 2, Bobby Bracken & New York Spritzer (L Sims); 3, Blue Amber (H Penny). jnr intermediate 1, Midwest Star (H Penny); 2, Short Step (H Arnold); 3, Ossie Bear (H Jenkins). 27 Apr: DMS Novice 1, Landlord V (K Watts); 2, Zimbo (S Mitchell); 3, Bold Expression (PChinery). DMS Adventurer 1, Gresham (M Russell); 2, Tiptoe Tiger (K Nunn); 3, Uline (L Louden). Great Leighs Newcomers 1, Uline; 2, Gresham; 3, Affricks Gold (S Wylie). NDS Members Cup 1, Maverna (S Cleal); 2, Georgefields Amber Diamond (F Christian); 3, Rampuns (M Russell). Scope 1.15m 1, Twice As Nice (V Farr); 2, Whistling Dixie (A Bywater); 3, Georgefields Amber Diamond. Scope Blue Riband/Horse & Hound Foxhunter 2, Twice As Nice; 2, Classic Cleopatra (A Bywater); 3, True Saying (S Cooper). IT Business Centre Scope 1.25m 1, Zerro (M Russell); 2, Rebel H (L Louden); 3, Temple Navigator (M Russell). 1.30m 1, Zerro.

PATCHETTS EC Aldenham, Herts, 26-27 April

90cm 1, Langton Gold Dust (T Fakih); 2, Vager (S Northwood); 3, Jump For Buttons (W Sharp). 1m 1, Lucky Man (A Rollins); 2, Home Time (R Pearson); 3, Rosgan Fine Echo (T Fakin). 1.05m 1, Miss Chievous (A de Bearn); 2, Belgian Waffle (C Chaplin); 3, Lucky Man. 1.10m 1 & 2, Gaugin De Tarsy & Milldale (S Reeve-Young); 3, Patrick’s Diamond (N Pirie). 27 Apr: Charles Owen British Novice 1, Siberian Storm (M Cooper); 2, Ballintober (R Lord); 3, Bacches (T Vance). Equimax Discovery 1, Mojo C (K Howell); 2, Item De Bonfort (S Aston); 3, Lady Furisto (K Green). 1.05m 1, Meadows Nelson (P Tozer); 2, Chief Trooper (R Reeve-Young); 3, Miss Chievous. 1.15m 1, Corodino K (S Reeve-Young); 2eq, Fergus Boots (R Hendry) & Hi Society Party (L Fitch). 1.25m 1, Corodino K; 2, Hi Society Party; 3, Chief Trooper (S Reeve-Young).

WEST WALES SJC SPRING SHOW The United Counties Showground 26-27 April

JUNIORS – Starter 1, 12 tied. 128/138 1, Tremenyn Flyaway (H Thomas); 2, Ballyclough Tess (H Thomas); 3, I’m a Firestarter (C Rowarth). Smith of Whiteinch =1, Waterstone Star (A Davies); =1, Ballyclough Tess (H Thomas); =1, TremenynFlyaway (H Thomas). Single fence =1, Fleetwood Max (N tate); =1, Regency Gold (L Evans); =1, Maltstreet Special (H Thomas). JF 1, Fortridge Napolean (H thomas); 2, Mountain Ghost (H thomas); 3, Silver Aspect (L Roberts). Junior members Cup 1, Silver aspect (L Roberts); 2, Ausdan Klavy (M Edwards); 3, Fortridge Napolean (H Thomas). Accumulator 1, Fortridge Napolean (H Thomas); 2, Silver Aspect (L Roberts); 3, Mountain Ghost (H Thomas). Starter 1, 8 tied. JBN 1, Folly Joe Mr Chips (L Bettinson); 2, Wishmaster (L Roberts); 3, Penstrumbly Cheeky Charlie (S Dunwell). JN 1, Tremenyn Flyaway (H Thomas); 2, Pentyparc Sir Galahad (K Bushell); 3, Malt Street Special (H Thomas). 128/138 Handicap 1, Ballclough Tess (H Thomas); 2, Tremenyn Tommy Red (H Thomas); 3, Mr Sanco (E Farr). National 128-138 1, Tremenyn Flyaway (H Thomas); 2, Just Chester (L Bettinson); 3, Fortbridge Napolean (H Thomas). JF 1, Butchers Boy (M Edwards); 2. Pentyparc Sir Galahad (K Bushen); 3, Fortbrisge Napolean (H Thomas). Junior members Cup 1, Butchers Boy (M Edwards); 2, Mountain ghost (H Thomas); 3, Fortridge Napolean (H Thomas). Junior Intermediate Open 1, Fortridge napolean (H Thomas); 2, Mountain Ghost (H Thomas); 3, Butchers Boy (M Edwards). SENIORS – SBN 1, Shiloh Bay (P Evans); 2, Breinton Bezique (M Edwards); 3, Waterson Widget (M Butcher). SD 1, Canimo (H Rees); 2, Megan IV (H Rees); 3, Ashwood Silver Piper (H Rees). Senior 1.05m Open 1, Nallinteskin What a Girl (M Butcher); 2, Stro Japp Velvet Pearl (E eynon); 3, Knightsome Mist (P Evans). SN 1, Chatokay (E Eynon); 2, Myrddin (H rees); 3, Fenfaro (N Lweis). 1.10 Open 1, Zacahrias John (M Butcher); 2, Myrddin (M Edwards); 3, Hapton (G Evans). Speed and Power 1, Myrddin (M Edwards); 2, Cynfig Showtime (E Eynon); 3, Ballinteskin What a Girl (M Butcher). Scope B/C 1, Jordy West (A Thomas); 2, Oneida Bally Pride (R Tilson); 3, Miss Ireland (A John). 1.30 Open 1, Danger Mouse (E Eynon); 2, Archie’s Dream (R Tilson); 3, Ravella (E Eynon). SBN 1, Shiloh Bay (P Evans); 2, Mendip Maybe (T Yates); 3, Dukes Spiderman (H Tegg). SD 1, Shiloh Bay (P Evans); 2, Sidan Derenade (L Davies); 3, Dukes Spiderman (H Tegg). 1.05 Open 1, Ballinteskin What a Girl (M Butcher); 2, Solar Eclipse (A John); 3, Ballinteskin Review (M Butcher). Mr Frost’s Final 1, Miss Saigon (A Thomas); 2, Miss Ireland (A John); 3, Angus Bay (P Evans). SF/1.20 Open 1, Ballinteskin Timahoe (E Eynon); 2, My Lego Man (Z Phillips); 3, First Edition (A John). 1.25 Open 1, Oneida Bally Pride (R Tilson); 2, Cynfig Showtime (E Eynon); 3, FirstEdition (A John). Scope 1.35 1, Ballinteskin Tommo (E Eynon); 2, Archies Dream (R Tilson); 3, JSJ Banks Lass (Sara Arkell).

ABERDEEN SJC Aden Park, Aberdeen, 27 April

early riser 1, Rare Bid (F Quenell); 2, Prinses (K Webster); 3, Porthill Dixieland Drum (G McCrae). Charles Owen British Novice 1, Faraway Panache (L Craigie); 2, Athollwood (A Cruickshank); 3, Meadowside Teletex (M Hougham). Equimax Discovery 1, Stroma Tender Touch (J Watson); 2, Bugs Life (A Anderson); 3, Kilooney Diamond (J Skinner). Viewmount Stud Young Horse 1, Runaway (A Spalding); 2, Faraway Pizzaz (L Craigie); 3, Flagmount Valentine (A Davidson). Buzz Around 1m 1, Balhagarty Alpha (S Turpit); 2, Timberlake (G Churlish); 3, Outburst B (S Brownie). Great Leighs Newcomers 1, Balhagarty Alpha; 2, Kintara Queen (R Wilkie); 3, Littlehill Liam (F Reid). Horse & Hound Foxhunter/1.20m 1, Exion (A Spalding); 2, Gazette Manciase (D Taylor); 3, Le Monopoly (S Hamilton). Palace Hotel Open 1, Highland Cruise (B Stephen); 2, Lhanna (L Buchan); 3, Le Monopoly.

BSJA AREA 43A Godshill, Isle of Wight, 27 April

Charles Owen British Novice 1, Galloway Bay (E Ashwell); 2, Text Message (A Blanch); 3, Mumbo Jumbo (D Norris). Equimax Discovery 1, Finnochio (R Booth); 2, Flints Mirror Image (L Vale); 3, Carnival Spell (R Penn). 1m 1, Cool Cullen Colleen (S Begley); 2,Funny Girl (J Day); 3, Duncaring (A Henderson). 1.05m 1, Duncaring; 2, Ramiro Star (K Begley); 3, Mirabella (R Booth). NDS Members Cup/Great Leighs Newcomers 1, Riverwood (R Booth); 2, Alika (N Price); 3, Olympus April’s Quest (S Begley). Stable Express 1.15m 1, Alika; 2, Riverwood; 3, Lucky Girl II (S Begley). BEIB Jnr British Novice 1, Double Trouble Too (R Vaughan); 2, My Mr Mercury (J Bircham); 3, Longstone Choirmaster (L Tate). jnr progress 1 & 2, Oakdene Midnight Arrival & My Mr Mercury (J Bircham); 3, Longstone Choirmaster. Blue Chip Jnr Newcomers/1m jnr 1, Celtic Moondancer (L Wade); 2, Bowhaylands Painted Lady (H Webster); 3, Blue Diamond Star (L Tate).

KINGSTON MAURWARD Dorset, 27 April

British Novice 1, Redlight (L Pinney); 2, Whelpley Matilda (G Morris); 3, Orlando’s Princess (S Shimali). DMS 1m Novice Qualifier 1, Carnaval De Houley (L Faletto); 2, Rapps Blue Persian (A Brake);3, The Flying Fireball (J Case). Dms 1.05m Adventurer Qualifier 1, Hey There (J Rosewell); 2, Highly Likely II (L Prior); 3, Henry Vajra (A Cundy). 1.10m Members Cup 1, Tattinger Bay (N Olliffe); 2, Prophets Lane (N Rice), 3, Just Tommy (S Norman). Senior Newcomers 1, Unforgettable (J Rosewell); 2, Carnval De Houley (L Faletto). Scope 1.15 Open Qualifier 1, Rolled Gold II (L Down), 2, Rapps Fair Deal (A Brake); 3, Mr Murdock II (P Holmes). 1.20m 1, Ronzo Van De Herkkat (A Collins); 2, Rolled Gold II (L Down); 3, Parisenne Lady (A Collins).

POPLAR PARK Hollesley, Suffolk, 27 April

Charles Owen British Novice 1, Bonnets Town (P Browse); 2, Just A Taz (D Harrington); 3, Matter Of Fact (S Smye). Equimax Discovery 1, Ballygaris Leon (P Browse); 2, Among Stars (L Jackson); 3, Lucky Kilcullen (L Stovell). sml open 1, Ferndale Cockahoop (J List); 2, Perdix Wesley (J Soar); 3, Golden Girl (J Bartholemew). Great Leighs Newcomers 1, Hot Prospect (J Smith); 2, Maygrey (L Merrett); 3, Bonne Esprit (L Rushbrook). members cup 1, Socrata (H Stennett); 2, Maygrey; 3, Grange Guest (C Keeling). Horse & Hound Foxhunter/1.20m 1, Socrata; 2, Grange Guest; 3, Just Selected (M Lamb).

RHOSYN GWYN EC Cwm-Y-Glo, Caernarfon 27 April

New Recruits-2 shared BEIB jnr British Novice 1, Irish Charm (S Kelsey); 2, Its Sugar Ray (O Evans). BlueChip jnr Newcomers/1.00m Open 1, Andersons Grey Delight (C Roberts); 2, Lara Croft (N Jude). 1.05m jnr Open 1, Bally Golden Girl (K Chambers); 2, Kilmullen Fionn (C Roberts). Squibb & Davies jnr Foxhunter/1.10m Open 1, Bally Golden Girl. Charles Owen British Novice 1, Miss M (T Jessup); 2, Morgan Palermo (S Haris); 3, Esprit II (S Martin). Equimax Discovery 1, Aristocratic Princess Rose (A Hughes); 2, Oliver Royal (E Wagstaff); 3, Ready Steady Go (C Roberts).Great Leighs Newcomers/1.10 Open 1, Andersons Song Of Norway (G.Jones); 2, Aristocratic Princess Rose; 3, Falconwood Liberty (S MaClean). Horse & Hound Foxhunter/1.20 Open 1, Andersons Song Of Norway; 2, Corkhill Shannon (C Jones-Griffiths).

ROYAL LEISURE CENTRE Henfield, West Sussex, 27 April

Charles Owen British Novice 1, Firecracker; 2, Hail Marie (S Elliott); 3, Brown Bread Treacle (H Wain). Equimax Discovery 1, Dancing Queen (F Patty); 2, Cilbran Caradog (A Wright); 3, Newtown Bella (T Murrell). 1.05m 1, Walton Bombadier; 2, Bluebell Merlin (N Boulter); 3, Harlem (C Foreman). Great Leighs Newcomers/1.10m 1, Harmony Dawn; 2, No Problem; 3, Elusive (L Fisher). NDS Members Cup 1, Paola (H Turrell); 2, Rookwood Oliver (G Elson); 3, Tipperary King (J Price). 1.15m 1, No Problem; 2, Southern Maestro (N Miller); 3, Vinnie (M Dorgan). 1.25m 1, Southerns Major (M Dorgan); 2, Southern Maestro; 3, Jacunda Bay (M Dorgan).

THE HAND EC Clevedon, Avon, 27 April

Charles Owen British Novice 1, Lay Down The Law (F Hay); 2, Bramble (K Richards); 3, Cavalier Grey (J Bragg). 1m 1, Irona (J Telen); 2, Furgal (J Hobbs); 3, Absolute Cracker (K Partington). DMS Adventurer 1, Master Splash (S Berry); 2, Oberon III (L Stokes); 3, As I Am (K Downes). Great Leighs Newcomers/1.10m 1, O’Belle (C Neath); 2, KE First Diamond (K Bevan);3, Just T (L Skelton). 1.15m 1, Gift Wrapped II (S Bowen); 2, Flash Captain (R Moss). DMS Blue Riband/Horse & Hound Foxhunter 1, Just T; 2, Flash Captain.

WEST VIEW STABLES Richmond, Yorks, 27 April

Scope Adventurer 1, Zeus (J Mackay); 2, Mystic Poet (J Day); 3, Spring Equinox (E Wright). Great Leighs Newcomers 1 & 2, Goulton Zayla & Kepwick Julia (E Denton); 3, Level 49 (C Watson). NDS Members Cup 1, Ferndale Summer Breeze (S Blakey); 2, Dutch Melody (V Tulloch); 3, Kelvedon First Edition (A Wall). Horse & Hound Foxhunter 1, Crievestone (J Brannan); 2, Seacroft Lad (D Harland); 3, Wonderful Life (D Mewse). 1.25m 1, Ferndale Summer Breeze.