AREA 43A, Binstead, Isle of Wight, 30 Dec

ARENA UK, Grantham, Lincs, 29-30 Dec

BARTON EC Bilsborrow, Lancs, 26-28 Dec

BLACKDYKE FARM, Blackford, Cumbria, 30 Dec

BLEWBURY CENTRE Blewbury, Oxon, 30 Dec

GOLDEN CROSS EC Hailsham, E.Sx, 30 Dec

HAND EC, Clevedon, Avon, 29-30 Dec

LIMES FARM EC Folkestone, Kent 27 Dec

MARKFIELD EC Markfield, 27 Dec

MARKFIELD EC, Markfield, Leics, 30 Dec

NORTON HEATH EC Blackmore, Essex, 29-31 Dec

PONIES FOR PARENTS Winsford, Cheshire, 29 Dec-1 Jan

STAINSBY GRANGE Thornaby, Cleveland, 27-28 Dec

TALL TREES ARENA, Camelford, Cornwall, 30 Dec

THORPE GRANGE Lincoln, Lincs. 26 Dec

THORPE GRANGE Lincoln, Lincs. 26 Dec

0.85 Open 1, Heyday Magna (J Corney); 2, Holland Chocolate Drop (L Butler); Kilmadden Glory (L Whyke). British Novice 1, Brave Indiana (A Stathmann);2, Bellatrix (C West); 3, Sam Cerpe (D Doyle). 1m Open1, Silver Curtis (R Canter); 2, Bellatrix (C West); 3, Telford Lad (C Pearson). Discovery 1, Galley Hill (M Canter); 2, Silver Curtis (R Canter); 3, Brave Indiana (A Strathmann). Newcomers 1, Pink Panther (L Summers)1.10 Members 1, MIG (A Nemeth); 2, Memories (C Pearson).

BARTON EC Bilsborrow, Lancs, 26-28 Dec

Charles Owen British Novice 1, Zingebar Too (S James); 2, Silver Sirocco (N Martin); 3, First Contact (S Ostridge). Hadrian Equine Discovery 1, Rimke (N Martin); 2, Orlando B II (K Phillipson); 3, Millrowes Say No More (A O’Neill). 1.05m 1, Show Business (T Davin); 2, Panama Franco (A O’Neill); 3, Billy Of Diamond (C Ridgewell). pair 1,Count Belair (V Jefferies) & Foxglen Romeo (D Ryder); 2, Handels Oriodante & Cruising Tom (N Martin); 3, Emotions (D Andrews) & Junies Girl (J Andrews). 1.20m/Horse & Hound Foxhunter 1, Jubilant (D Andrews); 2, Kilfeira (T Davin); 3, Kilmurray Rose (C Richardson). 27 Dec: Barton Novice 1, Quayside Capitalist; 2, Pretty Woman (G Catlow); 3, Scarlet Rebel. 1.05m 1, Adamo America (T Davin); 2, Rare Team (G Pollard); 3, Roscoes Galani (J Shaw). drink & ride 1, It’s Eric (N Coupe); 2, Foxglen Romeo; 3, Cruising Tom. Great Leighs Newcomers 1, Adamo America; 2, Raffinette Z (T Newman); 3, Royal Flush (R Maguire). Horse & Hound Foxhunter 1, Kilmurray Rose; 2, Nasty Girl (T Newman). 1.20m 1, Jubilant; 2, Salopian Inschallah (L Tough); 3, Moorhey Millbrook (C Richardson). 1.25m 1, Northern Magic B (P Murphy); 2, Salopian Inschallah; 3, Townhead Robbo (N Martin). 28 Dec: Charles Owen British Novice 1, Two Socks (D Hayes); 2, King Kenny (T Janion); 3, Taxi (A Bolton). Hadrian Equine Discovery 1, Silver Sirocco; 2, Montana III (E Tough); 3, Concorde Chevelle (L Tough). Great Leighs Newcomers 1, Billy Of Diamond; 2, Rex Van Westland (C Richardson); 3, Adamo America. double or dare 1, Bentley Master (A Owens); 2, It’s Eric; 3, Handels Oriodante. Horse & Hound Foxhunter 1, Kings Temple (P Murphy); 2, Diamond Keady Of Mourne (T Knox); 3, Woodstock Miss Chatterbox (L Wood). 1.20m 1, Handels Oriodante; 2, Diydah (R Maguire); 3, Alfa Romeo (C Richardson). Tough 1.35m Open 1, It’s Cool (R Maguire); 2, Sandros Whisker (J Andrews); 3, Northern Magic B.

LIMES FARM EC Folkestone, Kent 27 Dec

British Novice 1, Court Dancer (T Poynder); 2, Ballymore Black Cat (T Galbraith); 3, Top Cat III (A Vincent). 1m Open 1, Goodtimes Mission To Mars (A Vincent); 2, BPS Perfect (C-J Hoare); 3, Highfield Willow (A Shepherd). 1.05 Open 1, Naked Ambition (J Evans); 2, Lavandou (C Mitchell); 3, Goodtimes Mission To Mars (A Vincent). 1.10 /1.15 Open 1, Chat Balou (L Evans); 2, Cruaghs Choreographer (K Wratten).

MARKFIELD EC Markfield, 27 Dec

mini grade C 1, Kilby Bouncer (B Upton); 2, Crispy Croissant (G Herbert); 3, Chivargo (L Brennan). Great Leighs Newcomers 1, Larconnaught (K Rose); 2, Stella Girl (S Crispin); 3, Big Ears (D Fairclough). 1.15m 1 & 2, Cash Back & Stable Express Lugano (D Morton); 3, Big Ears. Horse & Hound Foxhunter/1.20m 1, Stable Express Arturo 8 (D Morton); 2, Warren Mischief (M Potter); 3, Stable Express Jadorijke (D Morton).

STAINSBY GRANGE Thornaby, Cleveland, 27-28 Dec

sml pony 1, Shreddar (M Sampson); 2, Cappagh Misty; 3, Lakeland Little Cracker (C Mowbray). 128/138cm 1, Diego III; 2, Lakeland Little Cracker; 3, Mac’s Nugget (M Sampson). 90cm jnr 1, Grey Guy; 2, Diana’s Memory; 3, Ultimate Challenge (J Harland). pair 1, Firedance Rosie (R Whitford) & LA Flashback (A Whitford); 2, Micklow Rapidash & Cappagh Misty. novelty stales 1, WrightImpression (E Wright); 2, Micklow Rapidash; 3, Celtic Fusion (S Robinson). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Bowes Mr Ed (H Swailes); 2, Celtic Fusion; 3, Forge Freeway (J Pringle). jnr topscore 1, Royal Declan (A Valks); 2, Diego III; 3,Diana’s Memory. jnr intermediate 1, Stainsby Hotspot; 2, Little Irish Lad; 3, Colourwood Colando (D Harland). 28 Dec: Charles Owen British Novice 1, Grey Charisma (L Etheridge); 2, Colour Tonic (N Evans); 3, Whatyeronabout (S Hunter). Hadrian Equine Discovery 1, Dovecote Jenny (J Cowan); 2, Burden Chatterbox (K Dent); 3, Westbourne Special (E Wright). Great Leighs Newcomers 1, Delholme Delight (S Cuthbert); 2, Oratio (P McKeever); 3, Cabalva Crusader (R Bowman). mini grade C 1, Mr Unpredictable (H McDonnell). BEIB Members Cup 1, Dovecote Jilly (A Cowan); 2, Colando (S Russell); 3, Crievestone (J Brannan). 1.20m/Horse & Hound Foxhunter 1, Colando; 2, Meadowcroft Midget (A Mills).

ARENA UK, Grantham, Lincs, 29-30 Dec

Jnr British novice 1, My Boy Rocky (A Monks); 2 & 3, Figaro Figaro & Spring Fantasy (D Farnsworth). Jnr newcomers 1, Ambers Moonlight Rocket (R Otway); 2, Grey Mist (L Haywood); 3, The Scotsman (A Latham Wake). jnr meridian 1, Blue Amber (H Penny); 2, My Abbey Royale (D Markham); 3, Grey Mist (L Haywood). Jnr foxhunter 1, Irish Freestyler (N Slater); 2 & 3, Blue Amber & Mirah Samson (H Penny). jnr members cup 1, Irish Freestyler. 30 Dec: British novice 1, Opposite Time (J Sizer); 2, Ink Thief (L Peach); 3, Eastern Promise (N Olier). discovery 1, It’s Whisper Gold (S Cawkwell); 2, Fred Curtis (L Brennan); 3, Westpoint Figo (T Blackburn). mini grade C 1, Monarchs Jewel (J Holland); 2, Hilton Opus (S Cawkwell); 3, Nadmie (J Askew). newcomers 1 & 2, Mid Air & News Flash (A Saywell); 3, O Grand (G Turner). Members Cup 1, Nadmie; 2, City West (L Chorlton); 3, Celtic Mistress (H Evans). Foxhunter/1.20m 1, Uptons Nimera (A Saywell); 2, Mavis Davies (G Turner); 3, Anastasia (R Robinson).

HAND EC, Clevedon, Avon, 29-30 December

British Novice 1, Barney Rebel (L Dixon); 2, Millwood Miss Ballistic (A Miller); 3, Grand Tour (J Spiller). 1m 1, Little Floozie (N Miller); 2, Swansea Bay (R Dukes); 3, Rodeo Star (J Peake). 1.10m 1, O’Belle (C Neath); 2, Tender Touch (J Storrie); 3, Storm Cat (Z Trim). Newcomers 1, Furious Whisper (V Lynden); 2, Touch Of Clover (R Faulkner); 3, Othello’s Retreat (V Lynden). 1.15m 1, O’Belle; 2, Waterville II (S Ford); 3, KE One More Time (K Bevan). 1m20 Foxhunter 1, Marco V (M Orzazewska); 2, Saxon Ben Noire (A Lewis); 3, Hallo Mossy (A Edwards). 1.25m 1, Hallo Mossy; 2, It’s Icarus (M Marino); 3, Saxon Ben Noire. 30 Dec: BEIB Jnr British Novice 1, Tollerhayes Bonxie (N Baker); 2, Just Billy (J Rudge); 3, Luna Lite (G Hannay). Jnr Newcomers 1, Millie Molly Mandy (J Dunn); 3, Just Billy. jnr 1.05m 1, Bushmills Venture (R Wrey); 2, Vikings Irish Taggy (J Dunn); 3, Just Sheer Chance (S Norman). winter JC 1, AJ Dibberford Irish (J Davis); 2, Camouflage (K Pike); 3, Millie Molly Mandy (G Cookjnr 1.15m 1, 2 & 3, Short Step, Canteeny & Mister Lister (Z Phillips). jnr intermediate 1, Snorter (G Hannay); 2 & 3, Short Step & Canteeny.

NORTON HEATH EC Blackmore, Essex, 29-31 Dec

BEIB Jnr British Novice 1, Just Jake III (C Ransby); 2, Copperfield Star Attraction (J Parker); 3, Nyton Master Valet (S Ellis). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Fynnlands Oliver Twist (D Boyes); 2, Lakeland Cartoon (J Clark); 3eq, Highfields Sir Hugo & Frankly It’s Magic (A Measor). winter JC 1, Dancing Dolly (H Hensler); 2, Highfields Sir Hugo; 3, Murty’s View (K Grimster). jnr members cup 1, Blue Diamond Msit (V Callaghan); 2, Homer J (H Gillott); 3, Garlands Cashman (S Upton). jnr intermediate 1, Skybourne II (C Spence); 2, The Katapult (L Louden); 3, Red Of Haynes (C Saunders). 128/138cm 1, Magical Miss (T Wratten); 2, Forever Katie (L Sims); 3, Midnight Man (G Horsley). winter 128cm 1, Cappagh Misty (J Reveley); 2, Sligo Lucky (D Neilson). winter 138cm 1, C’Est La Vie II (L Sims); 2, BJ’s Blackjack (P Neil); 3, Magical Miss. 30 Dec: 128/138cm 1, Sligo Lucky; 2, Wickenstone Fantasy (S Butchart); 3, Spirit of Bodecia (J Revely). winter 128cm 1, Cappagh Misty; 2, Sligo Lucky. winter 138cm 1, Magical Miss; 2, Spirit Of Bodecia (J Reveley); 3, Mars Kyfe Jake (G Spence). BEIB Jnr British Novice 1, Bobby Pacino (N Murphy); 2, Dragonwood Blue Chip (C Spence); 3, Archie My Lad (R Kirby). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Charlie’s Angel (H Morgan); 2, Glaway Irish Delight (L Rayner); 3, Apache III (S Sutton). winter JC 1, The Triple Echo (L Fitch); 2, Dancing Dolly II (H Hensler); 3, Sheridan’s Archangel (S Pirie). jnr members cup 1, Garlands Chasman; 2, prize Lady (L Mantel); 3, Another Dollar (S Ballard). jnr intermediate 1, Desert Queen (S Upton); 2, The Katapult (L Louden); 3, Midwest Star (H Penny). 31 Dec: 12 7 under grand prix 1, Magical Miss; 2, Cappagh Misty; 3, Sligo Lucky. 138cm 1, Mars Kyfe Jake; 2eq, Dreamtime Outlaw (G Spence) & Double Dominic (J Reveley). 138cm grand prix 1, Spirit Of Bodecia; 2, Wickenstone Fantasy; 3, Woodstock Second Chance (H Gillott). jnr 1m 1, Ballykissangel II (N Pavitt); 2, Button Up (L Maybin); 3, Eskimo Prince (S Upton). novice pony grand prix 1, Desert Secret (S Upton); 2, Blue Amber (H Penny); 3, The Triple Echo (L Fitch). jnr 1.15m 1, Mister Speck (M Russell); 2, Blue Diamond Mist (V Callaghan); 3, Garlands Cashman. 148cm grand prix 1, Desert Queen; 2, Landown Three’s Are Wild (H Bohringer); 3, Skybourne II (C Spence).

PONIES FOR PARENTS Winsford, Cheshire, 29 Dec-1 Jan

Grantham 4×4 10 & under 1, 9 tied. sml pony power & speed 1, Ultimate Challenge (J Harland); 2, Grey Guy (D Harland); 3, Proud Flyer (J Whittaker). Whittaker Horse Boxes Winter 128cm 1, Hollyoaks (D Willett); 2, Proud Flyer; 3, J’s Junior (L Saywell). winter 138cm 1, Colour Code (C Mowbray); 2, Miss Moon (D Jolliffe); 3, Finnigans Fancy Fred (E Davies). JC/JD power & speed 1, Top Line Lad (R Prater); 2eq, Rhapsody Lad (L Whitehouse) & Gybe Monkey (S Strawson). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Applejax Red Stripe (D Smith); 2, Little Miss Twig (A Baker); 3, Maybe Angel (L Saywell). winter JC 1, Applejax Red Stripe; 2, Dooly (H Arnold); 3, Baskin Ilex (K Forsyth). power & speed 1, Batman (L Whitehouse); 2, CJ’s Kemosabi (A Mizon); 3, Foxmill Montana (N Bampton). 148cm 1, Walmore Diamond Quest (L Whitehouse); 2, Loobeen Shamrock (K Shaw); 3, Statham Shalako (N Bampton). 30 Dec: Grantham 4×4 10 & under 1, 5 tied. sml pony 1, Ultimate Challenge; 2, Lakeland Little Cracker (C Mowbray); 3, Mr Blue (R Mizon). Whittaker Horse Boxes Winter 128cm 1 & 2, Crookbank Firebird & J’s Junior (L Saywell); 3, Echo Wold (Z Wilson). winter 138cm 1, Lakeland Little Cracker; 2, Colour Code; 3, Mr Blue. JC/JD 1, Rhapsody Lad; 2, Gybe Monkey; 3, Western Reilly (W Whitaker). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Just Hester (R Prater); 2, Applejax Red Stripe; 3, What Complaint (D Moseley). jnr members cup 1, Park Larry (K Forsyth); 2eq, Birchgrove Lad (R Prater) & Top Knotch III (E Doherty). jnr open 1, Caramel (P Dobby); 2, Diamond Calypso (S Heaven); 3, Batman (L Whitehouse). Applejax 2-fence challenge 1, CJ’s Kemosabi; 2eq, Top Knotch III & Batman. 31 Dec: jnr 90cm 1, Ultimate Challenge; 2, Spotted Fever (J Bell); 3, Ballyclough Tess (H Thomas). Whittaker Horseboxes Winter 128cm 1, Spring Disney (J Whitaker); 2, WSP Oh Boy (O Griffiths); 3, Echo Wold. winter 138cm 1, Mr Blue; 2, Wizzadora’sDream (C McNaughton); 3, Bugsy Malone (J Whittaker). Grantham 4×4 10 & under Grand Prix 1, 7 tied. novice grand prix 1, Maybe Angel (L Saywell); 2, Little Gingerbread Man (W Whitaker); 3, Applejax Red Stripe. JC grand prix 1, Birchgrove Lad; 2, Ginger Fox (D Moseley); 3, Little Atom (D Jolliffe). jnr intermediate 1, 2 & 3, Batman, Gold Harvest & Walmore Diamond Quest (L Whitehouse). baton relay 1, Loobeen Shamrock & Ocean Colour Scene (D Smith); 2, Charnwood Clover Girl (P Dobby) & Miss Moon (D Jolliffe); 3, Top Knotch III & Garrowowen (D Kenny). 1 Jan: 12 & under 1, Tremenyn Flyaway (H Thomas); 2, Ballyclough Tess; 3, Just Be OK (J Ward). 1m jnr 1, Chocs Away Ginger (D Jolliffe); 2, Gybe Monkey; 3, The Night Hawk (A Evans). 1.10m jnr 1, Maxton Hijak (R Prater); 2, Go For Broke (D Kenny); 3, Gybe Monkey. Whittaker Horse Boxes 128cm Grand Prix 1, J’s Junior; 2, Spring Disney (J Whittaker); 3, CrookbankFirebird (L Saywell). John Arnold Commercials 138cm Grand Prix 1, It’s Lulu (P Dobby); 2, Grey Guy; 3, Guinness Special (J Kirk). 148cm grand prix 1, Loobeen Shamrock; 2, Colourwood Colando (D Harland); 3, Caramel.

AREA 43A, Binstead, Isle of Wight, 30 Dec

Snr warm up 1, Doonkinane Grey (K Begley); 2, Knock N Agree (S Begley); 3, Tyas Little Star (L Vale); 4, Dublin Bay Christie (S Milford); 5, White Lane Bacchus (J Morris). British Novice 1, Minton Mouse (T Dwight); 2, Ibli First Flight (R Booth); 3, Daphne (R Booth); 4, Manhattan (J King); 5, Dublin Bay Christie (S Milford). Discovery 1, Pie in the Sky (T Furnell-Keetch); 2, Minton Mouse (T Dwight); 3, Willoway Dreamer (J Hayles); 4, In Vogue (R Booth); 5, Mirabella (R Booth). 1m Open 1, Ramiro Star (K Begley); 2, My Lady Louise (S Begley); 3, Chas Randall (J Warrick); 4, Knock N Agree (S Begley); 5, Marche Manor Red Breeze (P Skelley). 1.05m 1, Key Defendant (K Morris); 2, Four Seasons II (K Begley); 3, Knock N Agree (S Begley); 4, Olympus Aprils Quest (S Begley); 5, Marche Manor Red Breeze (P Skelley). Member’s Cup 1.10m/Newcomers 1, My Lady Louise (S Begley); 2, Four Seasons II (K Begley); 3, Chas Randall (J Warrick); 4, Olympus Aprils Quest (S Begley); 5, Ramiro Star (K Begley). Open/Foxhunter 1, Ramiro Star (K Begley); 2, Key Defendant (K Morris); 3, Riverwood (R Booth). Jnr warm up 1, Solitaire Diamond (L Tate); 2, Salty’s Grey Storm (P Green). Jnr British Novice 1, Salty’s Grey Storm (P Green); 2, Longstone Choirmaster (L Tate). Jnr Progress Stakes 1, Solitaire Diamond (L Tate); 2, Irish Rose (A Miller); 3,Bowlands Painted Lady (H Webster); 4, Sky High Sunday (K Hinds); 5, Kangaroo Angel (H Webster). Jnr Newcomers 1, Irish Rose (A Miller); 2, Sky High Sunday (K Hinds); 3, Kangaroo Angel (H Webster); 4, Bowlands Painted Lady (H Webster).Jnr Members Cup 1, African Gnu (N Price); 2, Patchwork Warrior (H Webster).

BLACKDYKE FARM, Blackford, Cumbria, 30 Dec

Charles Owen British Novice 1, Oldlands Clover (L Creighton); 2, Hello Hardy (M Wilson); 3, Connor McCloud (T Clark). sml open 1, Simon (J Peart); 2, Oldlands Jalisco (L Creighton); 3, Monter O (N Jennings). Nicola Dean Solway Discovery ch 1, Blackford Cavalier (S Chadfield); 2, Lowther Glowbug (J Bowman);3, Jean Genie (J Dixon). WCF Country Centres Power & Speed 1, Crackenthorpe Jamboree (C Chappelhow); 2, Mr Bobby Sox (R Friend); 3, Fair Green (M Kendall). WCF Country Centres Accumulator with Joker 1, Lingmoor (S Holland); 2, Shining Pupil (R Friend); 3, Ballyflame (M Kendall). Blackdyke Farm Grade C ch 1, Another Zanzibar (W Dunlop); 2, Frasers Boy (S Skelton); 3, Shining Pupil. A4 1, Crackenthorpe Enterprise (C Chappelhow); 2, Flaming Katie (W Dunlop);3, Ballyflame.

BLEWBURY CENTRE Blewbury, Oxon, 30 Dec

Charles Owen British Novice 1, Another Sale Agreed (A de Verteuil); 2, Mousella Bouncer (K Davis); 3, Diamonds & Rust (G Bray). Hadrian Equine Discovery 1, Kingsy Charisma (T North); 2, Citrus Spring (V Ashworth); 3, Snow Leaf (A de Verteuil). Oxon Mini Open 1 & 2, Thameside Pinup & Thameside Pinzala (N Saunders); 3, Fleethouse The Dealer (C Bray). BEIB Members Cup 1, Knockmeal Star (A de Verteuil); 2, Thameside Pinup; 3, Main Beam (S Evans). Great Leighs Newcomers 1, Twemlows Sligo (V Ashworth); 2, Apology Accepted (R Wollerton); 3, Irco Lhee (H Tredwell). Horse & Hound Foxhunter/1.20m open 1, Lydonna (D McGlynn); 2, Knockmeal Star; 3, Professional Playgirl (R Moss).

GOLDEN CROSS EC Hailsham, E.Sx, 30 Dec

Acre Feeds & Saddlery British Novice 1, Master Rupert (F Cardrick); 2 , Chamrock V (F Cardrick); 3, So Pokey (F Cardrick). Wrens Horseboxes Small Open 1, Rideout Rose (S Frankland); 2, Wrens Skyrocket (S Moss); 2, See More Tricks (G Tattersall). Gardiner Newcomers 1, Jeraboam (G Tattersall); 2, McAdam (F Cardrick); 3,Rio Giovanni (S Frankland). eQuest Midway Open 1, Walton Bombadier (L Long); 2, McAdam; 3, Basil Masterpiece (M Green). Horse & Hound Foxhunter/1.20m Open 1, Walton Bombadier; 2, Charisma (S March); 3, Krakatowa (S Marsh).

MARKFIELD EC, Markfield, Leics, 30 Dec

British Novice 1, Meant To Be (T Halliwell); 2, Limburg II (L Parkinson); 3, Anan Ya (S Adams). mini grade C 1, Portly Ford (S Ratcliffe); 2, Retreats Go With The Flow (S Robertson); 3, Gio Gee (S Botterill). Newcomers 1, Planxtie (L Richmond); 2, Tzina Z (R Pitts); 3, Retreats First Class (C Robertson) Foxhunter/1.20m 1, Marnix G (D Wilson); 2, Mister Ed’s Challenge (M Hawkins); 3, Retreats Finesse (D Foster).

TALL TREES ARENA, Camelford, Cornwall, 30 Dec

British Novice 1, Babylon Boy (A James); 2, Shotlidge Mayday (R Gardner); 3, Savoy Truffle (S Merrell). 1m Open Speed 1, Deli Sorella (S Gentle); 2, Follyfoot Trenawin Lillinor (S Jobson Scott); 3, Carnival Chance (A Hutchins). Top Score 1, Follyfoot Lindisfarne Lad (S Jobson Scott); 2, Bodiceas Revenge (A Ellery); 3, Follyfoot Trenawin Lillinor. Pairs Baton Relay 1, The Millman, Deli Sorella (S Tregigdo, S Gentle); 2, Follyfoot Trenawin Lillinor, Carnival Chance; 3, J D Breakpoint, Eljay Beowulf (A Ellery, K Deithrick). 1.15 Open 1, Bodrigan (C Dangar); 2, Bodicea’s Revenge; 3, Follyfoot Trenawin Lillinor.