AREA 43A Brickfields, Isle of Wight, 24 March

BARTON EC Bilsborrow, Lancs, 23-24 March

BLEWBURY CENTRE Blewbury, Oxon, 24 March

BSJA AREA 43A, Brickfields EC, Isle of Wight, 24 March

COOMBE PARK EC Totnes, Devon, 19 March

CROCKSTEAD PARK EC Halland, Sussex, 23-24 March

GATE INN Solihull, West Midlands, 23 March

HAND EC Clevedon, Avon, 23 March

HOLMSIDE PARK Co Durham, 23-24 March

KINGSTON MAURWARD Dorchester, Dorset, 24 March

LOANHEAD EC Aberdeen, 24 March

NORTON HEATH EC Blackmore, Essex, 23-24 March

PATCHETTS EC Aldenham, Herts, 18 March

RICHMOND EC Breckenborough, 24 March

ROCKHAMPTON EC Berkeley, Glos, 24 March

ROWALLAN AC Fenwick, Ayrshire, 22-24 March

SCOTTISH EQUI COMPLEX Lanark, 24 March

SOUTH VIEW EC Winsford, Cheshire, 24 March

TOWERLANDS AMATEUR INTER-NATIONS CUPBraintree, Essex, 22-24 March

WESTFIELD PARK S.Yorks. 23 March

COOMBE PARK EC Totnes, Devon, 19 March

1.20m Open1, Blue Sovereign (J Harper);2, Belsford Spirit (M Lilly);3, Elleva (J Maslin ).1.30m Westcountry Winter Classic1, Lawton James (C Baker);2, Kinetic Blair (Willmer);3, Emerald Spirit (S Rosewell).1.40m Westcountry winter Grand Prix1, Hallo Mossey (S Edwards);2, Pipperdora (M Orzazewska);3, Laughton James (C Baker).

PATCHETTS EC Aldenham, Herts, 18 March

Charles Owen British Novice 1, Call My Bluff (P Miller); 2, Lanique (T Allen); 3, Simply Allez (P Grayston). Equimax Discovery 1, Cheeky Calypso (S Cubitt); 2, Blue Collar (K Varley); 3, Borrisoleigh (J Cockerham). Great Leighs Newcomers 1, Postage Stamp (C Cawdron); 2, Olivia II (J Davies); 3, Miss Ireland (J Renwick). 1.10m 1, Picabella (A Lewis); 2, Vetiver De Gamet (E Hunt); 3, Java (F Yawetz). Horse & Hound Foxhunter 1, Mr Cawley (J Renwick); 2, Daninos (L Pavitt); 3, Coeur. 1.20m 1, Brookend Fuehrer (J Renwick); 2, No Doubt (J Crippen); 3, Colorado VI (J Renwick). 1.30m 1, Make Haste (L Pavitt); 2, Estranged; 3, Chief Trooper.

ROWALLAN AC Fenwick, Ayrshire, 22-24 March

jnr 1m 1, Barbarian Black Boy (R Cottam); 2, Colour Code (C Mowbray); 3, Spotted Fever (J Bell). jnr 1.10m 1, Essadin (S Babes); 2, Master Bill (LHutt); 3, Lakeland Little Wonder (R Cottam). 128/138cm 1, Colour Code; 2, Mr Blue (A Mizon); 3, Sligo Lucky (D Neilson). jnr open 1, Mystery Music (E Docherty); 2, Justa Nuther Fred (A Mizon); 3, Top Knotch III (E Docherty). 23 Mar:90cm jnr 1, Fourmerk Jeremy Fisher (R Ogilvy); 2, Red Wharf Bobby (L Thomson); 3, Midnight Gelignite (H Haig). jnr 1m 1, Lakeland Little Cracker (C Mowbray); 2, Barbarian Black Boy; 3, Mr Blue. Blue Chip Jnr Newcomers 1, Arjay (RWalker); 2, Hillandlae Aero (J Bowman); 3, Mirah Kilgobben Rebel (J Bell). RHS 128cm 1, Midnight Dynamite (M Baillie); 2, Duncrynes Jungle Bunny (J Drummond); 3, Dickens (A Kelly). national 138cm 1, Colour Code; 2, Mr Blue; 3, Wizzadora’s Dream (C McNaughton). jnr intermediate 1, Justa Nuther Fred; 2, Master Bill; 3, Byron Ferrari (M McLeish). 24 Mar: Parklands 11 & under 1, Golden Bonito (C Buchanan); 2, Jazzy Tazzy (G Mitchell); 3, Sligo Lucky (L Neilson). 90cm jnr 1, Sparkling Santa Fe (J Drummond); 3, Euroflash (D Neilson). jnr 1m 1, KC’s Challenger (K Connor); 2, Grasshopper Pop (N Robb); 3, Lakeland Little Wonder. Squibb & Davies Jnr Foxhunter 1, Essadin; 2, C’s Surprise (C McNaughton); 3, Lakeland Little Wonder. Scottish 128cm Indoor ch 1, Dickens; 2, Sligo Lucky; 3, Midnight Dynamite. jnr intermediate 1, Top Knotch III; 2, Justa Nuther Fred; 3, Stainsby Top That (J Raeside). RHS 138cm 1, Colour Code; 2, Lakeland Little Cracker; 3, Mr Blue. Scottish Indoor JA ch 1, CJ’s Kemosabi (A Mizon); 2, Mystery Music; 3, Top Knotch III.

TOWERLANDS AMATEUR INTER-NATIONS CUPBraintree, Essex, 22-24 March

two phase1, Always Oscar (K Smith); 2, Westgrove Diamond (H Gould); 3, Topolina (G Strutton). table C 1, Fallowfield Mr Plod (R Collins); 2, Bluebell Merlin (S Cleal); 3, Zerro (M Russell). inter-nations team qualifier 1, Kanselier (G Strutton); 2, Renkum Valentino (H Minderman); 3, My Life (T Conyers). 23 Mar: inter-nations team qualifier 1, Kanselier; 2, Topolina; 3, Robocop (A Strawson). two-phase 1, Noble House III (L Pimblett); 2, Apple Pip Jack (M Russell); 3, Fallowfield Mr Plod. Anglo European Stud Book Inter-Nations Grand Prix 1, Zerro; 2, Robocop; 3, My Life. 24 Mar: two-phase 1, Fallowfield Mr Plod; 2, Kanselier; 3, Lawyer (L Fitch). inter-nations team cup 1, Zerro, Lawyer, Kanselier & Lugamena G (A Watkins); 2, Temple Voyager (L Pimblett), Renkum Kaylanta (H Minderman), Baldane (L Minderman) & Findon Innocence (T Phillips); 3, Eastminster Highlight (D Scott-Garrett), Tael Bussolles (J Musto), Living Colour (B Dove) & Llertta’s CherDelight (J Attrell). power & speed 1, Noble House III; 2eq, I’m Oscar (S Rammell) & Sahara (K Bird).

GATE INN Solihull, West Midlands, 23 March

British novice 1, Gemstone Moonlight Dancer (H Oliver-Byrne); 2, Abdul’s Son (K Mason); 3, Kingsway Fennel (N Thorpe). mini grade C 1, Moonlight Dancer (H Oliver-Byrne); 2, April Star X (G Oliver-Byrne); 3, Orky II (A Thompson). CW Young ch 1, Supersonic Soz (C Foley); 2, Lorenz (S Hedges); 3, Bailey’s Irish Dream (P Harris). Area 30 Novice Show Jumper of the Year 1, Pitmeddin Tequila (J Hassall); 2, My Boy Clover (S Upton); 3, Black Irish (S Chadwick). members cup 1, Another Time (D Skelton); 2, FI Lucky Lips (A Brown); 3, Sir Michael (D Wilson). Area 30 Show Jumper of the Year 1, Nikita (M Jones); 2, Killavil Cruise (W Plunkett); 3, Corofina (A Bradley).

HAND EC Clevedon, Avon, 23 March

BEIB Jnr British Novice 1, Seasons Hy Charm (F Camille-Ellis); 2, Hollyoaks Artistic Charm (E Wotton); 3, Perfect Pete (C Meachin). Scope Jnr Novice 1, Seasons Hy Charm; 2, Jackson (S Heaven); 3, Miss Spritely Spirit (E Pell). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Village Gossip (E Stone); 2, Seasons Hy Charm; 3, Otto’s Encore (J Shears). jnr 1.05m 1, Lady Ashfield (J Kington); 2, Syncro (J Shears); 3, Huntsman’s Turn (S Broome). Squibb & Davies Jnr Foxhunter 1, Millie Mollie Mandie (G Cook); 2, Otto’s Encore. jnr 1.15m 1, R Joe (A Hammond); 2, Cuffesgrange Dignity (S Heaven); 3, Paddioco (L Mantel). jnr intermediate 1, Gleneasky Flight (S Heaven); 2, Cuffesgrange Dignity; 3, Paddioco.

WESTFIELD PARK S Yorks. 23 March

Nursery stakes 1, Captain Fantastic (T Whitaker); 2, Golden Brumby (M Sampson); 3, Tiger Tim (J Whittaker). small pony open 1, My Bugsy Malone (J Whitaker); 2, Bowes Akrobat (E Snape); 3, Rio Ricardoe (J Whittaker). national 128cms 1, Skibberean Girl (L Saywell); 2, Coco Can (J Thompson); 3, Bowes Springbok (T Whitaker) national 138cms 1, Mystic Starlite Express (W Whitaker); 2, My Busgey Malone (J Whitaker); 3, Bowes Akrobat (E Snape). jnr British novice 1, Kerry’s Kate (V Kerry); 2, Texas Tip (J Whitaker); 3, Lifes High Hopes (J Clayton). jnr newcomers 1, Jolly Roger (E Whitaker); 2, Kingfishers Tarantella (F Fisher-Atack); 3, Rolly (G Burt). junior Foxhunter 1, Kale Burn (H Rayner); 2, Loobean Lady (P Dobby); 3, Baskin Ilex (K Forsyth). jnr members cup 1, Royal Mint (J Whitaker); 2, Park Larry (K Forsyth); 3, Tigerwood (P Dobby). jnr intermediate open 1, Kilkenny (J Whitaker); 2, Savy Mill (E Whitaker); 3, Kay’s Fancy (K Forsyth).

BARTON EC Bilsborrow, Lancs, 23-24 March

Charles Owen British Novice 1, It’s Sublime (D Richards); 2, It’s Serious (J Martin); 3, Downfield Sensation (V Jefferies). Barton Novice 1, Curwen Rosewood (T Boddy); 2, Summer Cruise (C Richardson); 3, Nice Fella (J Clayton). Barton 1.05m 1, Ryelands Sea Master (N Martin); 2, Rustic Gent (J Kaye); 3, Nice Fella. Great Leighs Newcomers 1, It’s Ocean Blue(K Tsang); 2, Raffinette Z (T Newman); 3, Border Playmate (D Wicks). 1.10m 1, Revitalised (D Richards); 2, Kattini (S Dillon); 3, Rosina Royal (J Martin). Horse & Hound Foxhunter 1, Raffinette Z; 2, Adamo America (T Davin). 1.20m 1, Bentley Master (A Owens); 2, Mister Macadamia (N Martin); 3, Grannus Lady (G Lovegrove). 1.25m 1, Adamo America; 2, Kingston De Morzaine (K Douglas); 3, Show Business (T Davin). 24 Mar: 1m ch 1, Nice Fella; 2, The Question Is (D McNulty); 3, Willownook Celtic Star (S Prescott). Barton Novice ch 1, Rimke (N Martin); 2, Summer Cruise; 3, Risley Gold (C Rushall). Gustaf von Johnson 1.10m ch 1, Kattini; 2, Amber Gold (S Lowther); 3, Princess Mystique (N Bampton).Knox Grand Prix 1, Grandas (C Collins); 2, Carola W (J Knox); 3, Hotline (E Whitaker). 1.05m ch 1, Count Bellair (V Jefferies); 2, Out In The Open (M Jagger); 3, Deep Heat (C Shepherd).

CROCKSTEAD PARK EC Halland, Sussex, 23-24 March

11 & under 138cm 1, 7 tied. jnr 85cm 1, Magic Choice (J Sawyer); 2, Flaxlands Archelous (E J Moore); 3, Master Benson (R Patty). BEIB Jnr British Novice 1, Vuiton (L Maybin); 2, Whiskey Bubbles (C Tarrant); 3, My Favourite (C Howell). jnr 1.05m 1, Silverlea Rozen Cavalier (E J Moore); 2, Seaborough Tristar (L Pheasant); 3, Malt Street Special (L Bunn). 128cm 1, Ballyclough Lass (H Thomas). 138cm 1, Tremenyn Flyaway (H Thomas); 2, Malt Street Special; 3, Silverlea Rozen Cavalier. Blue Chip Jnr Newcomers 1, Vuiton; 2, Penrhos Pippa (L Pheasant). JC/JA 1, Okehurst Showman (E J Moore); 2, Little Yo-Yo (R Burgoyne). jnr open 1 & 2, Flaxlands Archelous& PJ Barcelona (E J Moore). 24 Mar: Golden Bear Tiny Tots 1, 13 tied. BEIB Jnr British Novice 1, Little Tiggywinkle (H Mason-Pearson); 2, Meilen Dainty Lady (C Ede); 3, He’s Sky Blue Pink (I Pecks). jnr 1m 1, Flaxlands Archelous; 2, Tremenyn Flyaway; 3, Lexies Golden Flame (A Morris). jnr 1.05m 1, Little Bobby (H Arnold); 2, Ballyclough Tess; 3, Campus (Z Adams). 128cm 1, Ballyclough Tess. 138cm 1, Little Davey (H Arnold); 2, Rakeswood Goldsmith (B Doostdar). Blue Chip Jnr Newcomers 1, Master Benson II; 2, Clevedon Prince Russell (A Morris). Squibb & Davies Jnr Foxhunter 1, Zero To Hero (P A Blosse); 2, League Of His Own (A Karagianis). JC/JA 1, Okehurst Showman; 2, Nethertons Air To Spare (M A Parkins). jnr open 1, Okehurst Showman; 2, Nethertons Air To Spare.

HOLMSIDE PARK Co Durham, 23-24 March

Golden Bear Tiny Tots/Mighty Midgets 1eq, Double Whammy (A McCullough) & GoMandingo (F Moiser). 90cm jnr open 1, Golden Fortune (R Farmer). jnr British novice 1, Bowes Sleeping Beauty (J Flannagan). 128/138cm 1, Little Storm (A McCullough); 2, GS Hot Gossip (A Lumley). jnr progressive 1, Muffin Miller (L Boardman); 2, Little Storm; 3, Forge Freeway (J Pringle). jnr newcomers 1, Tantassaig Sandy (B Valks); 2, Kitsmill Galaxy (E Harrison); 3, Little Storm. jnr 1.15m 1, Alternate Jazz (S Lincoln); 2, Bowes Milkshake (T Brown); 3, Royal Declan (A Valks). 148cm 1, Alternate Jazz. 24 Mar: British novice 1 & 2, Luma & Jade Briarflyer (K Jefferson). discovery 1, Hassells Eveready (R Shields); 2, Tullyoran (J McIlroy). 1.05m 1, Blue Bo (J Robinson);2, Just Flint (R Shields); 3, Gaelic Vanilla (S Nurse). newcomers 1, Winter Fair II (S Murray); 2, Wonderful Life (D Mewse). 1.15m 1, Great Northern Otis (R Shields); 2, Lingmoor (S Holland); 3, Lord Bertram (E Armstrong). Foxhunter/1.20m 1, Lord Bertram; 2, Aninimo (S Russell); 3, King Leonarcis (K Leak). B&C 1, Stainsby Sponeck (J Tanfield); 2, DJA’s Soft Touch (D Mewse).

NORTON HEATH EC Blackmore, Essex, 23-24 March

jnr British novice 1, Candy Lass (T Ponton); 2, My Chelsea Girl (S Pollard); 3, Okehurst Shooting Star (E Davies). jnr newcomers 1, Just A Possibility (M West); 2, May-B Lucky (L Rayner); 3, Little Hawkwind (L Rayner). 1.05m jnr 1, Little Bobby (H Arnold); 2, Ballykissangel (N Pavitt); 3, Just A Possibility. jnr coral 1, Blue Amber (H Penny); 2, Sheridans Archangel (S Pirie); 3, Ballysid (L Louden). sml jnr open 1 & 2, Colton Maelstrom & Meadowcroft Minstrel (M Beaumont); 3, Patience (M Gale). jnr intermediate 1, Colton Maelstrom; 2, Mister Amontilano (H Paul); 3, Desert Queen (L Whitehouse). 1.20m jnr warm-up 1, New York Skyline (L Pavitt); 2, Canteeny (Z Phillips); 3, New York Spritzer (L Pavitt). JA classic 1, Mister Amontilano; 2 & 3, New York Skyline & New York Spritzer. 24 Mar: jnr British novice 1, Touch Of Talent (T Banks); 2, Okehurst Shooting Star; 3, Snowstorm (T Gosling). jnr discovery 1, May-B Lucky; 2 & 3, Carrbrook Special Edition & Little Cherub (K Evans). jnr newcomers 1, Apache II (S Sutton); 2, Devito II (M Eilberg); 3, Walmore Maverick (L Whitehouse). jnr Foxhunter 1, Ballyconnelly (M Beaumont); 2, Forget Me Knot (R Beecroft). sml jnropen 1, Forget Me Knot; 2, Keelings Phoenix (C Keeling).

AREA 43A Brickfields, Isle of Wight, 24 March

Charles Owen British Novice 1, Manhattan (J King); 2, Nutkin Feather Duster (K Begley); 3, Daphne (R Booth). Equimax Discovery 1, Manhattan; 2, Master Nadel (S Greene); 3, Willoway Dreamer (J Hayles). 1m 1, My Lady Louise (S Begley); 2, Willoway Dreamer; 3, Little Pogo (A Henderson). 1.05m 1, Mirabella (R Booth); 2, Little Pogo; 3, Olympus Aprils Quest (S Begley). BEIB Members Cup/Great Leighs Newcomers 1, Four Seasons II (K Begley); 2, Nescio (S Shaw); 3, Chas Randall (J Warrick). open/Horse & Hound Foxhunter 1, Ramiro Star (K Begley); 2, Nescio; 3, Riverwood (R Booth). jnr progress 1, Patchwork Warrior (H Webster); 2, African Gnu (L Wade); 3, Solitaire Diamond (J Bircham). jnr members cup/Squibb & Davies Jnr Foxhunter 1, Floating Change (L Wade); 2, Patchwork Warrior; 3, African Gnu.

BSJA AREA 43A, Brickfields EC, Isle of Wight, 24 March

warm up1, Plasbach Cellan (S Green);2, Brother Hadleigh (R Penn);3, Plus Two (M Mallon);4, Southern Haylage Tiny Rocket (S Rand);5, Tom Courage (A Henderson).British novice 1, Manhattan (J King);2, Nutkin Feather Duster (K Begley);3, Daphne (R Booth);4, Willoway Dreamer (J Hayles);5, Finocchio (H Webster).discovery1, Manhatten (J King);2, Master Nadel (S Greene);3, Willoway Dreamer (J Hayles);4, Cool Cullen Coleen (S Begley);5, Manhead Galaxy (H Furnell). 1.0m open1, My Lady Louise (S Begley);2, Willoway Dreamer (J Hayles);3, Little Pogo (A Henderson);4, Ramiro Star (K Begley);5, Aiden (S Howe).1.05m open1, Mirabella (R Booth);2, Little Pogo (A Henderson);3, Olympus Aprils Quest (S Begley);4, Ashford Rock (D Webster);5, Marche Manor Red Breeze (P Skelley).member’s cup/newcomers1, Four Seasons II (K Begley);2, Nescio (S Shaw);3, Chas Randall (J Warrick);4, Ashford Rock (D Webster);5, Riverwood (R Booth). open/Foxhunter1, Ramiro Star (K Begley);=2, Nescio (S Shaw);=2, Riverwood (R Booth);4, Chas Randall (J Warrick).Jnr progress stakes1, Patchwork Warrior (H Webster);2, African Gnu (L Wade);3, Solitaire Diamond (J Bircham);4, Sky High Sunday (K Hinds).Jnr members/Foxhunter1, Floating Change (L Wade);2, Patchwork Warrior (K Begley);3, African Gnu (L Wade);4, Sky HighSunday (K Hinds).

KINGSTON MAURWARD Dorchester, Dorset, 24 March

Charles Owen British Novice 1, Mine’s A Double (A Gillman); 2, Game Plan (D Jay); 3, Orlando’s Princess (J Scriven). Equimax Discovery 1, Bingham’s Light Infantry (A Gillman); 2, Woodland Ryme (D Batten); 3, Hollandic Flight (S Boyd). BEIB Members Cup 1, Gina G (M Brake); 2, Rapps Fair Deal (A Brake); 3, Orton Rigg (T Hammond). Great Leighs Newcomers 1, Hollandic Flight; 2, Touchwood V (A Kibbey); 3, Miller At Bricky (R Freeman). Salisbury Glass Winter ch 1, Elleva (J Maslin); 2, Nico Five (T Dunn); 3, Noble Max (L Pinney). KMC Sml Open 1, Noble Max; 2, Darcline (T Dunn).

LOANHEAD EC Aberdeen, 24 March

Charles Owen British Novice 1, Highland Little Minx (J Cameron); 2, Anique Clover Dream (A Bonelli Baird); 3, Sonic Boom Boy (L Craigie). Equimax Discovery 1, Anique Clover Dream; 2, Colourville Distant Drums (S Cooper); 3, Highland Paganini (T Carruthers). Great Leighs Newcomers 1, Rosies Pride (J Ronald); 2, Hastings Fox (S Lindop); 3, Barmekin Breeze (J Leckie). sml open 1, Kin Royal (S Lumgair); 2, Forest Ridge (L Johnstone); 3, Mansfield Arabesque (C Hall). BEIB Members Cup 1, Donna Z (J Dawson); 2, Lamall (N Slater); 3, Big Bob’s Crisis (C Andrews). RHS Horse & Hound Foxhunter 1, Hastings Fox; 2, Exion (A Spalding); 3, Trigamatic (K Fitzgerald). 1.25m select 1eq, Forest Ridge & Tannaghill (R McCrae); 3, Tylers Vivienne (R McCrae).

RICHMOND EC Breckenborough, 24 March

10 & under 1, Cappagh Misty (P Allen); 2, 3 tied. sml pony 1, Adaggio II (A Valks); 2, Echowold (Z Wilson); 3, Little Missy (E Tine). jnr British novice 1, Tiercel Buccaneer (Z Mitchell); 2, Henry II (J Reveley); 3, Jukebox (G Morrison). jnr newcomers 1, Little Shortie (H Stevenson); 2, Oboe (S Cawood);3, Forge Freeway (J Pringle). 1m jnr 1 & 2, Royal Declan & Diego (A Valks); 3, Golden Fortune (R Farmer). jnr Foxhunter 1 & 2, Esselle & Celtic Fusion (S Robinson). jnr members cup 1, Little Irish Lad (S Robinson).

ROCKHAMPTON EC Berkeley, Glos, 24 March

128/138cm 1, Oakhills Flashpoint (J Swambo); 2, Donegals Lad (K Neath); 3, Midnight Man (G Horsley). 128cm 1, My Little Pumpkin (E Scholes) 2, Icicle (J Williams) 3, Cuddly Dudley (S Cornwell). 138cm 1, Crystal Storm (G Spence) 2, Polly Flinders II (B Mantel) 3, Dreamtime Outlaw (G Spence). jnr A4 1, Lady Ashfield (J Kington) 2 & 3, Coconut Creek & Wild Wild West (J Kington). jnr newcomers/1m 1, Spot The Lady (L Ferguson) 2, Huntsman’s Turn (S Broome) 3, Knockbeg Captain (L Coward). JC/JA 1, Lady Ashfield 2, Coconut Creek 3, Spot The Lady. open 1, Lady Ashfield 2, Coconut Creek 3, Willowpark Skywalker (L Mantel).

SCOTTISH EQUI COMPLEX Lanark, 24 March

Charles Owen British Novice 1, St Nicholas (L Kelly); 2, Louis Magee (J White); 3, Say So (F Burgoyne). Equimax Discovery 1, Milnholm Flying Gentleman (J Fairgrieve); 2, Say So; 3, Cartel (K Hamilton). 1.15m 1 & 2, Lumina & Montoya (V Stewart); 3, Quilly Rose (T Nicholson). Renfrewshire RHS Grade C 1, 2 & 3, Teddy Bear II, Business Link & O’Reilly (A Craig). Great Leighs Newcomers 1, Parsons Alibi (D Duffin); 2, It’s Pascha (T Nicholson); 3, Oldlands Pics (L Creighton). 1.20m/Horse & Hound Foxhunter 1, Drumbreck Lad (A Hamilton); 2, Fa’hills Ice Man (J Brogan); 3, Fiddlers Gill (J White).

SOUTH VIEW EC Winsford, Cheshire, 24 March

novice 1, Lord Marmion (K Ricketts); 2, EJ (J Callwood); 3, Fantasie (A Bratt). adventurer 1, Lawton Belle (L Cartlidge); 2, Tenderess (M Rowles); 3, Bellini (S Cartlidge). 1.10m 1, Reesh (C Membury); 2, Camdwrr Flight (D Carpenter); 3, Kings Ride Diamond (V Swinnerton). newcomers 1, Beechwood Camilla (K Shannon); 2, Felton Kestrel (N Shipp); 3, Homer Alona (P Borthwick). 1.15m 1, Provincial Broker (J Daly); 2, Cora W (J Rossetti); 3, Bally Rose (J Daly).